Золото і дві бронзи: Харківські боксерки продемонстрували відмінні результати на міжнародному турнірі

Харків'янки вибороли три медалі для національної збірної на міжнародному турнірі з боксу
Поділитися
Уляна Бесфамільна / Фото: Департамент сім'ї молоді та спорту Харківської міськради

Три харківських спортсменки вибороли медалі на міжнародному турнірі з боксу в польському місті Глівіце

Про це повідомили в департаменті сім'ї молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Вихованка харківської комплексної ДЮСШ "Восток" Уляна Бесфамільна стала чемпіонкою в юніорській категорії у вазі до 54 кг. 2 бронзи у скарбничку національної збірної принесли також харків'янки Радміла Родіонова (до 66 кг, клуб боксу "Авангард") і Вероніка Накота (до 70 кг КДЮСШ "ХТЗ").

У жіночому турнірі молодіжна збірна України з 4 золотими, 1 срібною та 4 бронзовими медалями посіла перше загальнокомандне місце.