Ще одна харківська важкоатлетка стала абсолютною чемпіонкою Європи

Харків’янка Марія Гангур здобула золоту нагороду в континентальній першості з важкої атлетики серед спортсменів U23
Марія Гангур / Фото: Департамент сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради

Харківська спорстменка Марія Гангур здобула для України друге "велике золото" континентальної першості з важкої атлетики серед спортсменів U23, яка триває албанському Дурресі.

Про це повідомили в департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка".

Гангур показала найкращий результат на континенті у ваговій категорії до 64 кг.

Харків’янка підходила до албанських змагань у статусі чемпіонки Європи 2022 року. Свої дебютні континентальні медалі на дорослому рівні вона здобула у травні на ЧЄ в іншому албанському місті, Тирані.

На цих змаганнях вона одразу намагалася подужати позначку в 98 кг у ривку. Їй це вдалося з третьої спроби, що гарантувало українці перше "золото" турніру.

У поштовху Гангур встановила найкращий результат перших спроб - 112 кг. Та вже в наступній спробі покращила його до недосяжної позначки в 116 кг, тим самим здобувши другу медаль найвищого ґатунку.

Гангур отримала третє "золото" за сумою своїх показників в обох дисциплінах - 214 кг. Вона стала єдиною із 10 претенденток на нагороди, хто перетнув позначку в 200 кг.

Нагадаємо, першою абсолютною чемпіонкою Європи з України на змаганнях в албанському Дурресі раніше стала харків’янка Каміла Конотоп. Представниця Харкова тріумфувала у ваговій категорії до 59 кг, об'єднавши три золоті медалі - у ривку, поштовху та важкоатлетичному двоборстві.