Харків’янка встановила континентальний рекорд у важкій атлетиці

Харків’янці не було рівних на ЧЄ U23 з важкої атлетики, який триває в албанському Дурресі
Каміла Конотоп / Фото: Департамент сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради

Харків’янка Каміла Конотоп стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед спортсменів молодше 23 років.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка".

На турнірі U23 в албанському Дурресі 21-річна Конотоп виступала у ваговій категорії до 59 кг.

Учасниці розпочали змагання з ривку, де харків’янка єдиною із семи спортсменок подужала понад 100 кг. У першій спробі її показник склав 96 кг, у другій - 100 кг, а в третій - 104 кг. Останній показник у 104 кг став рекордом Європи для вагової категорії до 59 кг серед жінок. Попередній рекорд - 103 кг - встановила дворазова чемпіонка Європи, латвійка Ребека Коха у листопаді 2018 року.

Тріумфувала Конотоп і в поштовху, де в другій спробі подужала 116 кг.

Показник харківської спортсменки у двоборстві склав 220 кг - на 9 кг більше за результат найближчої переслідувачки, срібної медалістки Маґістріс.