Харківські спортсмени стали переможцями міжнародних змагань із шорт-треку

Харків’яни здобули 9 медалей на змаганнях із шорт-треку в Польщі

Харків’яни успішно виступили на рейтингових змаганнях із шорт-треку у Польщі.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка".

Міжнародні рейтингові Всепольські змагання з шорт-треку відбулися у місті Гіжицко 14-16 жовтня

У складі збірної України успішно виступили харківські спортсмени. Загалом вони завоювали 2 золоті та 7 срібних нагород.

Перше місце на дистанції 500 м та друге на 333 м посів Макар Міхно. Кирило Коваленко виборов три срібних нагороди у забігах на 1000 м, 777 м та 500 м. Катерина Мойсеєва фінішувала другою на дистанції 1000 м. Ще одне "срібло" на дистанції 1000 м у скарбничку нашої команди поклав Данило Федоренко.

У змішаній естафеті на 2000 м чемпіонами стали Кирило Коваленко, Макар Міхно, Катерина Мойсеєва та Софія Теліцина, а Влад Неміро, Богдан Мошенський, Тетяна Зарванська та Вікторія Червенко у цій же дисципліні посіли 2 місце.