Харків'яни вибороли 12 нагород на етапі кубка Європи з шорт-треку

У Польщі пройшов етап кубка Європи ISU Junior Challenge 1
22.11.2022, 13:17 Віта Дубовик

У м. Бєлосток (Польща) пройшов етап кубка Європи ISU Junior Challenge 1, у якому брали участь харківські спортсмени у складі збірної команди України.

Про це повідомив обласний департамент у справах молоді та спорту, передає "Думка”.

За результатами змагань харків’яни вибороли 3 золоті, 2 срібні та 7 бронзових медалей.

Марія Долгополова виборола золото на дистанціях 1500 м, 500 м та 1000 метрів. Тетяна Зарванська на дистанції 1500 м здобула 3 місце, на дистанції 1000 м – 2 місце. Вікторія Червенко на дистанції 500 м виборола 3 місце.

В естафеті на дистанції 3000 м Долгополова, Зарванська, Червенко, Селюкова зайняли 3 місце.

Данило Федоренко виборов 3 місце на дистанціях 500 м та 1000 м.

Владислав Неміро на дистанції 1500 м виборов 3 місце, на дистанції 1000 м – друге.

В естафеті на дистанції 3000 м Данііл Бергін, Ростислав Леонтенко, Богдан Мошенський, Володимир Мельник здобули 3 місце.

На цих змаганнях остаточно був сформований склад збірної України, на Кубок світу у м. Алмати (Казахстан) та на Всесвітню зимову студентську Універсіаду у м. Лейк-Плейсід (США).