Харківська параспортсменка стала чемпіонкою Європи з фехтування

Харківська параспортсменка здобула чемпіонський титул в особистій першості ЧЄ з фехтування на візках
Поділитися

Харківська параспортсменка Олена Федота-Ісаєва стала чемпіонкою ЧЄ з фехтування на візках

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Чемпіонат Європи з фехтування на візках з 29 листопада по 4 грудня проходить у Варшаві. У змаганнях беруть участь спортсмени з 19 країн Європи. Честь України захищає 16 парафехтувальників.

Федота-Ісаєва виступає у категорії В. У фінальній битві на шаблях вона з рахунком 15:11 перемогла італійку Росіну Паскіно.

Окрім того, разом з іще однією парафехтувальницею з Харкова Євгенією Бреус, львів’янкою Наталею Мотрич та Надією Дьолог із Закарпаття Федота-Ісаєва здобула "срібло” у командних змаганнях шаблісток. Наші дівчата поступилися у фіналі грузинкам.