Третя нагорода сезону: Харківський скелелаз привезе із Польщі жадані трофеї

Спортсмен вдало виступив на змаганнях у місті Ряшів
04.12.2022, 16:09 Олена Кадомська

Харківський скелелаз Максим Внуков завоював бронзу на змаганнях у Польщі.

Про це повідомляє видання 4sport.ua, передає "Думка".

З 18 по 19 листопада в центрі скелелазіння FlyWall у місті Ряшів відбулися другі і фінальні змагання на Кубок Польщі з боулдерінгу "Rock'n'Wall".

Майже 120 учасників змагалися у відбіркових раундах, розділених на шість груп, для яких сильна команда рутсетерів підготувала аж 35 трас.

Серед польськіх спортсменів у цих змаганнях приймав участь і харків'янин Внуков.

Кваліфікаційний раунд спортсмени завершили з 25 ТОП-ами у жінок та 32 ТОП-ами у чоловіків.
У фінальний раунд вийшли 6 жінок та 8 чоловіків (через трьох спортсменів, які зайшяли однакове шосте місце).

Боротьба за перемогу тривала майже до останньої боулдеригової проблеми.

Після трьох стартів із трьома ТОПами, Пйотрек Олещук (Piotr Oleszczuk) вирвався уперед, випередивши українця Максима Внукова, але, зрештою, ані Пйотр, ані Максим навіть не здобули "зони" на четвертому боуледрі, а чудовий виступ Якуба Зєтека (Jakub Ziętek) приніс йому перемогу.
Максим завершив фінальні змагання з результатом 3 ТОПа та 3 Зони, уступивши друге місце лише по кількості використаних спроб

Слід відзначити, що для Максима Внукова це вже трєтя медаль польських змагань у сезоні 2022 року.