Харків’яни тріумфально виступили на Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу

Харківські спортсмени відзначилися у всіх категоріях

Харків’яни виграли фінал Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Фінал Кубку світу з серед пар та чемпіонату світу серед команд "формейшн" 2-5 грудня відбувся у Празі.

Перше місце у категорії "Основний клас контактний стиль" (дорослі) серед 24 пар з 12 країн світу здобули Єгор Алєйніков та Дар'я Дмитрук.

У категорія "Юніори" (32 пари з 10 країн) чемпіонами стали Георгій Тагайбай і Єлизавета Каверіна. Бронзу вибороли Назар Діденко і Юлія Міхно.

В категорії "Юнаки" (24 пари, 8 країн) тріумфували Дмитро Потаман й Амалія Криклива.

Срібло у пари Ілля Пивовар - Анна Наговіцина.

3 місце посіли Олександр Афанасьєв та Мілана Хлудєєва\.

Серед команд формейшн (юніори, дівчата) українська збірна у складі Сергєєвої Катерини, Шматько Єлизавети, Хлудєєвої Мілани, Артюшенко Вероніки, Соболєвої Марії, Смоленко Валерії, Гаврилівої Віталіни, Лисенко Аліси, Чепурної Ксенії, Хлєбнікової Софії, Васильєвої Каміли, Плавуцької Катерини виборола друге місце. Загалом за перемогу змагалися 19 команд з 10 країн.