Харківські рятувальники виграли національний чемпіонат

Працівники Харківського гарнізону ДСНС виявилися найсильнішими в України
21.03.2023, 16:41 Віта Дубовик

Чемпіонат ДСНС України з гирьового спорту серед рядового і начальницького складу, працівників органів та підрозділів цивільного захисту відбувся у Вінниці.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, в змаганнях взяли участь 116 спортсменів з усіх областей України.

Чемпіонат пройшов у два етапи: спортсмени демонстрували свою силу у поштовху та ривку гирі вагою 32 кілограми.

Команда Національного університету цивільного захисту України показала наступні результати:

1 місце посів викладач кафедри фізичної підготовки факультету пожежної безпеки університету Дмитро Усачов (вагова категорія до 85 кілограмів)

2 місце вибороли:

- Микола Матвіюк (до 78 кг), курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки

- Андрій Онищенко (до 68 кг), курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил

- Олександр Хоружий (до 63 кг), курсант 2-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.

Такий результат дозволив команді харків’ян посісти перше місце у загальнокомандному заліку.

Срібним призером чемпіонату стала команда Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, а "бронзу” виборола команда Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ.