Харківська спортсменка стала срібною призеркою міжнародної велогонки у Сербії

Марія Сухопалова здобула "срібло” міжнародної гонки у Сербії
27.03.2023, 11:14 Віта Дубовик
Марія Сухопалова / Фото: департамент сім'ї молоді та спорту Харківської міськради

Змагання "Yason Creative District” відбулись 24 березня у сербському місті Нови Сад і зібрали учасників із тринадцяти країн.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, Марія Сухопалова відзначилася у жіночій гонці крос-кантрі на короткому колі. Вісімнадцятирічна вихованка Харківського фахового коледжу спорту всю дистанцію була серед претендентів на нагороди і на фініші показала другий підсумковий результат (00:21:10).

Від переможниці перегонів Єви Лехнер з Італії харків’янка відстала на 9 секунд. Стільки ж Сухопалова виграла у бронзової призерки Аліни Саркуловой з Казахстану (00:21:19). Четверту позицію в цьому заїзді посіла досвідчена українка Ірина Попова, яка нині представляє Хмельницьку область (00:21:44).

В чоловічому крос-кантрі на короткому колі виступали двоє харківських учасників: Олександр Коняєв показав 14 результат, Віктор Водолага закрив ТОП-20.