Харківська збірна виграла чемпіонат України з військово-прикладного семиборства

Харків'яни вдало виступи і в особистому, і в командному заліках
08.05.2023, 16:27 Віта Дубовик
Поділитися

З 2 по 6 травня у м. Луцьк пройшов чемпіонат України з військово-прикладного семиборства. У змаганнях взяли участь 10 команд (близько 180 учасників) з різних областей України.

Про це повідомили в Управлінні з питань молоді та спорту Харківської ОВА, передає "Думка”.

У адміністрації розповіли, що напружена боротьба тривала протягом п’яти днів у семи видах спорту: плаванні, бігу на 100 метрів, метанні гранати, бігу на 3000 м, стрільби з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині та подолання смуги перешкод.

Переможцями змагань стала команда Харківської області, друге місце посіла команда Волинської області та третє місце виборола команда Львівщини.

В особистому загальному заліку призові місця серед дорослих посіли спортсмени Харківської області, курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, а саме: