Харків'янка виборола дві нагороди на престижному турнірі у Франції

Софія Лаврова привезла "золото” та "бронзу”
17.05.2023, 11:54 Віта Дубовик

Вихованка Харківського бадмінтонного спортивного клубу Софія Лаврова здобула дві медалі на змаганнях "Yonex 3 borders U19".

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За інформацією, Департаменту, Софія Лаврова разом із партнером із Німеччини стали переможцями турніру "Yonex 3 borders U19", який відбувся у Франції. В одиночному розряді харківʼянка стала бронзовою призеркою.

Відзначимо, що у жіночій парі третє місце посіли інші вихованки Харківського бадмінтонного спортивного клубу Анастасія Алимова та Раія Альмалалха. Це перша нагорода дівчат у віковій категорії до 19 років.