Двоє харків'ян представлятимуть України на чемпіонаті світу зі стрільби з лука

Харків'яни вдало виступили на чемпіонаті України зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів
31.05.2023, 16:32 Віта Дубовик
Поділитися

З 23 по 27 травня 2023 року у м. Львів на стадіоні "Динамо" відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, передає "Думка”.

За інформацією облуправління, даний чемпіонат був основним відбором до чемпіонату світу зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів, який відбудеться у м. Лімерик (Ірландія) у липні 2023 року.

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 14 областей України та Києва. Змагання проводились у заліку класичного та блокового лука.

В особистій першості серед юніорів переможцем чемпіонату став харківський спортсмен - Дюняшев Микита, майстер спорту України, залишивши на другому та третьому місці представників Чернівецької та Львівської областей.

В особистій першості серед кадеток срібною призеркою чемпіонату стала харківська спортсменка - Ярмак Ірина, яка вперше виконала норматив майстра спорту України, поступившись спортсменці з Сумської області. Третє місце у цій категорії зайняла представниця Чернівецької області.

У командній першості серед юніорів - харківська команда у складі: Ярмака Дмитра, Дюняшева Микити та Кривка Сергія стала бронзовим призером, поступившись командам з Львівської та Чернівецької областей.

У командній першості серед юніорок - харківська команда у складі: Постельняк Софії, Звєрєвої Поліни та Буданової Ярослави стала срібним призером, поступившись у запеклій боротьбі, команді з Чернівців та обігравши команду з Львівської області. В цьому ж виді програми серед кадеток харківські спортсменки – Ярмак Ірина, Мігура Анна та Рачинська Єлизавета посіли третє місце.

В категорії "змішаних" команд серед юніорів, харківські спортсмени посіли третє місце. У цій вправі Харківську область представляли Звєрєва Поліна та Дюняшев Микита.

За підсумками змагань двоє харківських спортсменів – Дюняшев Микита та Ярмак Ірина отримали право представляти України та рідну Харківщину у чемпіонат світу зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.