Харківський боксер виграв міжнародний турнір в Нідерландах

Богдан Толмачов став найкращим в категорії до 86 кг
01.06.2023, 10:32 Віта Дубовик

Міжнародний боксерський турнір в Нідерландах відбувся 27-28 травня. Загалом у складі збірної України виступали 4 харківських спортсменів.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, чемпіон України 2022 року Богдан Толмачов став переможцем міжнародного турніру з боксу серед чоловіків у ваговій категорії до 86 кг. У фінальному бої Богдан переміг опонента з Бельгії.

У вазі до 60 кг ще один харківʼянин Руслан Цикало у спірному поєдинку поступився місцевому боксеру і завоював срібну медаль.

Ще двоє наших боксерів Айдер Абдураімов (57 кг) і Даниїл Дрижак (63,5 кг) посіли пʼяті місця.

Відзначимо, у цьому турнірі брали участь двоє харківських суддів: Юрій Чижик та Святослав Демкін. Останнього визнали кращим суддею змагань.