Харківський велосипедист протягом тижня виграв дві міжнародні гонки

Харків'янин Тихон Романченко оформив переможний дубль у Бельгії
06.06.2023, 12:54 Віта Дубовик
Поділитися

Сімнадцятирічний харківський велосипедист Тихон Романченко відзначився на двох юніорських міжнародних гонках з велоспорту маунтенбайку, які відбулися в Бельгії.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За даними департаменту, спочатку підопічний Віктора Водолаги та Олександра Московченка очолив юніорський залік на марафонській дистанції 45 км. Ця гонка під назвою "Ardennes Trophy" відбулася 28 травня. Романченко здобув перемогу в юніорській групі та посів 8 місце в абсолютному заліку серед всіх вікових категорій.

Загалом за нагороди змагалися понад 150 учасників з Бельгії, Франції, Нідерландів, Німеччини та України. Причому харків’янин був єдиним представником України на цих змаганнях.

А вже 3-го червня Тихон Романченко став переможцем міжнародної юніорської гонки "Wallonia Cup" в олімпійському крос-кантрі. Двох найближчих переслідувачів, а саме місцевих фаворитів, які посіли друге та трете підсумкові місця, вихованець харківської школи випередив більш ніж на 2 хвилини.