Харківські сумоїсти вибороли 9 медалей на кубку Європи

Спортсмени Харківської області які вибороли чотири золоті, три срібні та дві бронзові медалі
Поділитися

Спортсмени Харківської області вибороли 9 медалей на кубку Європи з боротьби сумо.

Про це повідомила пресслужба Харківської міської ради, передає "Думка".

Як розповіли в мерії, змагання пройшли в рамках ІІІ Європейських ігор. Харківські спортсмени вибороли чотири золоті, три срібні та дві бронзові медалі.

Золоту нагороду, зокрема виборола вихованка Харківської ДЮСШ 4 Олена Нікітінська (вагова категорія - до 65 кг), а її тренер Антон Чуєв здобу золото у командних змаганнях.

Загалом збірна України завоювала сім золотих, шість срібних і три бронзові медалі та посіла перше місце в командному заліку.