Харківські велосипедисти привезли 4 медалі з чемпіонату України

У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з усієї країни
05.07.2023, 11:34 Віта Дубовик

Вихідними, 1 та 2 липня, в місті Жовква Львівської області відбувся командний чемпіонат України в олімпійських видах з велоспорту на шосе.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, передає "Думка”.

За даними Управління, спортсмени Харківської області здобули 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

За нагороди у двох вікових групах змагалися понад 150 спортсменів з 20 команд, які представляли різні області країни.

В груповій гонці серед молодших дівчат харківські велогонщиці Ярослава Стецюк, Вікторія Кононенко та Маргарита Котова у складі об’єднаної команди разом зі спортсменками з Полтавської та Житомирської областей посіли перше місце.

В цій же гонці серед дівчат Карина Кононенко, Марина Романенко, Кіра Дубініна у складі об’єднаної команди разом зі спортсменками з Львівської області стали срібними призерками.

Ще дві медалі харківські спортсменки здобули в індивідуальній гонці на час. Серед молодших дівчат Ярослава Стецюк, Вікторія Кононенко, Маргарита Котова у складі об’єднаної команди разом зі спортсменками з Полтавської та Житомирської областей стали срібними призерками.

Своєю чергою, Карина Кононенко, Марина Романенко та Кіра Дубініна в змаганнях серед дівчат у складі об’єднаної команди разом зі спортсменками з Львівської області посіли третє місце.