Харківські борці виграли 5 медалей національної першості

Харківські спортсмени здобули 1 срібну та 4 бронзові медалі в чемпіонат України з вільної боротьби
Поділитися

Юні харківські борці виграли медалі чемпіонату України.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, чемпіонат України з вільної боротьби серед тринадцятирічних юнаків та дівчат відбувся у Чернівцях. У змаганнях взяли участь більше 500 спортсменів з 23 областей країни.

Харківська збірна виборола 5️ нагород.

У змаганнях серед дівчат срібною призеркою чемпіонату країни у ваговій категорії до 50 кг стала Кіра Салюкова. Марія Корнілова (до 54 кг) та Діана Гайворонська (до 66 кг) виграли бронзові медалі.

Серед юнаків на третю сходинку пʼєдесталу пошани піднялися Олександр Кулик (до 52 кг) і Боримір Котляр (до 62 кг).

Новини Харкова сьогодні: Харківський "Металіст 1925" програв "Шахтарю" в матчі УПЛ