Харківська паралімпійська лижниця виборола бронзу світових змагань

Харків’янка Людмила Ляшенко здобула бронзу  в індивідуальній гонці класичним стилем (10 км)
Людмила Ляшенко / Фото: 24 канал Спорт

Харківʼянка Людмила Ляшенко стала бронзовою призеркою етапу кубку світу з лижних перегонів в Італії.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, етап Кубку світу з лижних перегонів стартував в Італії. Національна паралімпійська збірна команда України з лижних перегонів та біатлону у перший день виграла три медалі.

В індивідуальній гонці класичним стилем (10 км) призерами стали:

- Баль Павло (клас сидячі) - 2 місце

- Ляшенко Людмила (клас стоячі) - 3 місце

- Казік Олександр (гайд Сергій Кучерявий, клас спортсменів з порушеннями зору) - 3 місце.

Відзначимо, у змаганнях етапу Кубку світу з лижних перегонів беруть участь спортсмени з 21 країни світу. Україна представлена 25 спортсмена.

Новини Харкова сьогодні: У Харкові під завалами знищеного будинку загинула донька професійного спортсмена