Харківські ковзанярі на чемпіонаті України з шорт-треку здобули 41 медаль

Харківські спортсмени вибороли 13 золотих, 16 срібних та 12 бронзових нагород
01.04.2024, 17:28 Аліна Лісічкіна
Поділитися

Харківський спортсмен Максим Спориш став чемпіоном серед юніорів на дистанціях 1500 м, 1000 м і 500 м у чемпіонаті України з шорт-треку.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, чемпіонат України з шорт-треку пройшов 26-28 березня у польському місті Бєлосток.

2 золоті медалі здобула Діана Демочко (500 м, 1000 м). У забігу на 1500 м перемогла Вероніка Кремер, спортсменка має ще дві срібні медалі на дистанціях у 500 м та 1000 м.

Серед юніорів три срібла має Максим Топчій, дві бронзові нагороди - Дмитро Козико, Жана Бочарова теж взяла бронзу на забігу на 1500 м.

Серед дорослих стала срібною призеркою на дистанціях 1500 м і 1000 м Світлана Репецька, ще виборола бронзу у 500-метрівці. А Мирослава Селюкова стала 3-ю у забігах на 1500 м та 1000 м.

У жіночій естафеті на 3000 м Репецька стала чемпіонкою у складі об’єднаної команди з представниками інших областей. Селюкова, Долгополова, Кремер та Бочарова стали срібними призерками, а Зарванська, Червенко та Філоніч вибороли бронзу.

Харківські спортсмени забрали всі місця у чоловічій естафеті на 5000 м. Данило Федоренко, Даніїл Бергін, Ростислав Леонтенко та Нікіта Зікунов взяли золото. Друге місце дісталося Владиславу Неміро, Микиті Неміро та Володимиру Мельнику. Бронзовими призерами стали Дмитро Покровський, Максим Топчій, Олександр Гагатік та Богдан Мошенський.

У змаганнях серед чоловіків Ростислав Леонтенко виграв 2-е місце на дистанції 500 м та 3-е на 1000 м. Данило Федоренко здобув срібну медаль на дистанції 1000 м, а Даніїл Бергін – на 1500 м.

У мікс-естафеті на дистанції 2000 м харків’яни Федоренко та Леонтенко у складі об’єднаної команди зі спортсменками із інших областей посіли 1 місце, а Бергін, Репецька та Селюкова стали третіми.

У змаганнях серед юнаків Коваленко став чемпіоном України на дистанціях 1500 м, 1000 м і 500 м. Смородський виграв срібло у забігу на 1000 м та бронзу – на 1500 м.

Серед дівчат Моісеєва посіла другі місця на дистанціях 500 м, 1000 м і 1500 м, а Теліцина стала бронзовою призеркою у 500-метрівці. Також Моісеєва та Теліцина в складі об’єднаної команди перемогли в естафеті на 3000 м серед дівчат.

Новини Харкова сьогодні: На Харківщині бійці ДСНС врятували з полум’я їжачка