Двоє харків’ян стали чемпіонами України з греко-римської боротьби у категорії U-20

Борці Харківщини здобули перемоги на чемпіонаті України
29.04.2024, 17:46 Юрій Ларін

Двоє представників Харківської області здобули золоті медалі на чемпіонаті України з греко-римської боротьби у віковій категорії до 20 років.

Про це повідомляє пресслужба Харківської ОВА, передає "Думка".

За даними ОВА, чемпіонат України з греко-римської боротьби у віковій категорії U-20 відбувся у місті Тячів Закарпатської області. Представники спортивних шкіл Харківської області завоювали дві золоті та дві бронзові медалі.

У ваговій категорії до 82 кг "золото" виборов Рамазан Пашаєв. Він успішно дійшов до фіналу, де переміг Івана Цибанєва з Донецької області.

Також чемпіоном України став Дмитро Стрижекозін. У ваговій категорії до 130 кг він здолав усіх своїх суперників, зокрема, у фіналі Антона Петрину з Київської області.

Бронзові медалі у ваговій категорії до 97 кг здобули Павло Торяник та Максим Головатий.

За підсумками чемпіонату збірна Харківської області посіла третє загальнокомандне місце. Друге було за борцями Закарпатської області, а перше вибороли кияни.

Новини Харкова сьогодні: Пішов із життя екстренер харківського "Металіста" та збірної України