Харківські параплавці здобули низку нагород чемпіонату Європи

Збірна України за кількістю нагород посіла перше місце
01.05.2024, 16:28 Юрій Ларін

Плавці з Харківщини вибороли почесні нагороди на чемпіонаті Європи.

Про це повідомляє пресслужба Харківської ОВА, передає "Думка".

За даними ОВА, чемпіонат Європи з параплавання серед осіб з порушеннями зору та ураженням опорно-рухового апарату відбувся у Португалії. Участь в змаганнях взяли 425 спортсменів із 50 країн, а за їх підсумками збірна України здобула 21 золоту, 26 срібних та 21 бронзову нагороду.

У складі національної параолімпійської збірної спортсмени з Харківщини здобули 2 срібні та 4 бронзові нагороди:

• Максим Веракса став срібним призером на дистанції 100 метрів, а також виборов "бронзу" на дистанції в 50 метрів вільним стилем.
  • Данило Семеніхін разом зі своїми партнерами по українській збірній посів друге місце в естафеті 4х50метрів комплексним плаванням.
  • Роман Бондаренко став дворазовим бронзовим призером на дистанціях 50 та 100 метрів на спині.
  • Михайло Сербін здобув бронзову медаль на дистанції 100 м батерфляєм.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше місце в Європі за загальною кількістю нагород та друге за золотими медалями, поступившись команді Італії. Окрім високих нагород, українцями було також встановлено 2 рекорди світу на 3 рекорди Європи.

Новини Харкова сьогодні: Харків'янка Садурська виграла на Кубку світу з фрідайвінгу три медалі