Харків'янка Садурська виграла на Кубку світу з фрідайвінгу три медалі

Харків’янка виборола 3 медалі та встановила 2 нацрекорди
Поділитися

Харків’янка Катерина Садурська виграла загальний залік серед жінок на Кубку світу з фрідайвінгу, встановивши при цьому національний рекорд України.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

Як розповіли в департаменті, Садурська виборола три золотих медалі на змаганнях, які пройшли в Афінах (Греція).

Вона двічі стала чемпіонкою, встановивши при цьому національний рекорд України: у динаміці без ласт (DNF) Садурська пірнула на 181 м, в ластах (DYN mono) – на 246 м. Також харків’янка перемогла у дисципліні "динамічні бі-ласти" (DYNBF).

Усього за нагороди боровся 41 спортсмен із 13 країн. На рахунку українців 6 нагород і 5 національних рекордів.

Новини Харкова сьогодні: Харківські гвардійці вибороли в Києві сім медалей всеукраїнських змагань