Харківські атлети завоювали на чемпіонаті Європи 25 медалей

Спортсмени Харківської області вибороли 20 золотих, 11 срібних та чотири бронзові нагороди
02.05.2024, 13:51 Аліна Лісічкіна
Поділитися

Харківські атлети вибороли на чемпіонаті Європи з гирьового спорту 25 нагород.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, чемпіонат Європи з гирьового спорту відбувся у Парижі.

За нагороди змагалися спортсмени із 17 країн. У складі збірної України харківські гирьовики здобули 20 золотих, 11 срібних та чотири бронзові медалі.

Атлет Олександр Рибін (вагова категорія до 78 кг) у змаганнях серед юніорів став чемпіоном у поштовху, ривку та двоборстві. Серед дорослих Рибін взяв срібло у поштовху і бронзу у ривку. Крім того, на рахунку спортсмена золото у довгому циклі та триборстві серед юніорів і дорослих, а також срібна нагорода у командній естафеті серед дорослих. Також Рибін встановив новий рекорд світу у довгому циклі – 80 підйомів.

Спортсменка Марія Михайлова (понад 68 кг) стала чемпіонкою у поштовху, ривку, довгому циклі, а також у триборстві серед дорослих і юніорів. Також атлетка виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу.

Віталій Отисько (78 кг, дорослі) взяв перше місце у ривку із довільною зміною рук.

Ірина Лебединець (68 кг, дорослі) стала першою у ривку. Вʼячеслав Шудров (до 63 кг, дорослі) взяв срібло у дисципліні довгий цикл у триборстві та бронзу – у поштовху.

Спортсмен Роман Бондарєв (понад 95 кг) серед дорослих виграв срібло у ривку із довільною зміною рук, бронзу у поштовху і довгому циклі, а серед юніорів посів 2 місце у довгому циклі.

Леонід Скидан (понад 95 кг) став віцечемпіоном у поштовху серед дорослих.

Євгенія Броншвагер (до 68 кг) здобула срібну медаль серед дорослих у дисципліні ривок із довільною зміною рук.

Даниїл Букін (до 63 кг) серед юнаків U-16 посів перші місця у двоборстві та ривку і 2 місце у поштовху.

Атлет Ярослав Бондаренко (до 78 кг) у змаганнях серед юнаків U-18 став чемпіоном у двоборстві та виграв срібло у поштовху та ривку.

Загалом збірна України здобула на чемпіонаті Європи 160 золотих, 37 срібних, 7 бронзових нагород та посіла перше загальнокомандне місце.

Довідка. Гирьовий спорт — силовий вид спорту, який ґрунтується на підніманнях гирі максимальну кількість разів за визначений проміжок часу згідно із правилами змагань у двох змагальних вправах (двоборство: поштовх, ривок) або в одній (поштовх довгим циклом).

Новини Харкова сьогодні: Харківські параплавці здобули низку нагород чемпіонату Європи – ОВА