Засновник школи дзюдо у Харкові завоював титул чемпіона Європи
10.06.2024, 17:11 Дар'я Кричун
Поділитися
Денис Стеценко / Фото: соцмережі

Харків'янин Денис Стеценко здобув перемогу на чемпіонаті Європи серед ветеранів, вигравши золоту медаль у ваговій категорії до 90 кг.

Про це повідомили в телеграм-каналі "Kharkiv sport city" передає "Думка"

За інформацію каналу, український дзюдоїст Денис Стеценко став чемпіоном Європи серед ветеранів у ваговій категорії до 90 кілограмів.

У півфіналі він успішно переміг суперника з Австрії, а у фінальній сутичці здолав французького опонента завдяки ефективному утриманню.

Стеценко також є засновником школи дзюдо у Харкові та активно бере участь у соціально-спортивних проєктах міста. У 2022 році він вже здобував титул чемпіона світу серед ветеранів у віковій категорії від 40 до 44 років.

Новини Харкова сьогодні: На Харківщині окупанти за добу обстріляли два приватних підприємства