Харків'яни стали переможцями та призерами чемпіонату України з вільної боротьби

Харків'яни здобули золоту та бронзові медалі
18.06.2024, 17:45 Олена Гнатишина
Поділитися

Харківські спортсмени стали переможцями та призерами чемпіонату України з вільної боротьби.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Зазначається, що змагання з вільної боротьби проходили з 15 та 16 червня в Івано-Франківську, де харків'яни здобули золоту та бронзові медалі. Чемпіоном у ваговій категорії до 86 кг став Мухаммед Алієв. Він успішно провів чотири поєдинки зокрема фінальний проти киянина Олексія Щербака.

В цій же ваговій категорії бронзовим призером став ще один харківський борець Демід Караченко. Він пройшов трьох суперників, але у півфіналі поступився Мухаммеду Алієву. В поєдинку за третє місце Демід здолав борця з Дніпропетровської області.

Також бронзовими призерами чемпіонату стали Каміль Керімов (вагова категорія 61 кг) і Володимир Кочанов (вагова категорія до 125 кг).

Новини Харкова сьогодні: Харківські гандболісти стали срібними та бронзовими призерами чемпіонату України