Харків'янка виборола першість на чемпіонаті України із важкої атлетики

Водночас ще троє харків'ян також посіли призові місця
09.07.2024, 15:07 Олена Гнатишина
Поділитися

Спортсменка із Харкова Світлана Самуляк виграла чемпіонат України серед юніорів та молоді, присвячений ЗСУ.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Відомо, що змагання проходили серед юніорів та юніорок до 20 років та молоді до 23 років, які відбувся протягом 1-7 липня у Луцьку. Золоту медаль у ваговій категорії до 64 кг здобула титулована харківська важкоатлетка Самуляк. Водночас бронзову медаль виборола ще одна студентка Харківської академії фізкультури Юлія Кісельва (до 55 кг).

У змаганнях серед чоловіків чемпіонами стали Олег Ніколаєнко (до 96 кг) і Євген Бурбала (+109 кг). Загалом у змаганнях взяли участь близько 235 спортсменів з 21 регіону України.

Новини Харкова сьогодні: Харків'янка виборола "бронзу" на Кубку світу з важкої атлетики