Юні жителі Харківщини вибороли майже два десятки медалей на чемпіонаті України із плавання

Спортсмени з Харківщини посіли призові місця на змаганнях
29.07.2024, 17:45 Олена Гнатишина
Поділитися

Діти з Харківської області вибороли 16 медалей з літнього чемпіонату України із плавання.

Про це повідомляють у Харківській обласній військовій адміністрації, передає "Думка".

За даними ОВА, змагання юніорів та юнаків проходили з 25 по 27 липня у Львові. Під час виступів на національному чемпіонаті збірна Харківщини здобула вісім золотих, шість срібних та дві бронзові медалі.

Так, шість золотих нагород області приніс Станіслав Киященко. Він переміг на трьох дистанціях, як серед юніорів, так і серед юнаків: 200 м комплексним плаванням (з результатом 2:05.74), 100 м брас (1:02.35) та 50 м брас (0:29.03).

Також дві золоті медалі були й на рахунку Микити Собчука. Він посів перше місце серед юніорів та перше місце серед юнаків на дистанції 200 м вільним стилем (1:53.03). Крім того, на його рахунку срібна медаль на дистанції 200 на спині ( 2:08.48) серед юнаків, "срібло" серед юнаків та "бронза" серед юніорів на дистанції 400 м вільним стилем (4:06.43), а також друге місце серед юнаків та третє серед юніорів на дистанції 100 м вільним стилем (0:53.43).

Водночас ще один харківський плавець Дмитро Яриновський в змаганнях серед юніорів посів другі місця на дистанціях 100 м брас (01:04.57) та 200 м брас (02:21.09), а також фінішував третім на дистанції 50 м брас (0:29.78). Срібним призером серед юнаків на дистанції в 50 м вільним стилем став Платон Мокшин (0:24.56).

Новини Харкова сьогодні: Світоліна виборола першу перемогу на Олімпіаді 2024 у Парижі