Жителі Харківщини вибороли нагороди на чемпіонаті України з маунтенбайку

Харківську область представили п'ятеро спортсменів
13.08.2024, 17:45 Олена Гнатишина

Спортсмени із Харківщини стали переможцями та призерами чемпіонату України з маунтенбайку в багатоденній та індивідуальній гонках на час в гору.

Про це повідомляють у Федерації велосипедистів Харківської області, передає "Думка".

За даними Федерації, змагання проходили в Чернівцях з 6 по 10 серпня. Боротьбу за нагороди вели близька 100 учасників з 13 українських областей. У складі збірної області цього разу Харківщину представили п'ятеро учасників. Спільними зусиллями вони здобули три золоті, три срібні та одну бронзову нагороди.

У багатоденній гонці серед дівчат 15-16 років відзначилися:

• Перше місце - Карина Кононенко;
  • Друге місце - Ярослава Стецюк;
  • Сьоме місце - Катерина Остапенко.

В командному заліку нинішньої дівоча збірна області зайняла перше місце, а юнаки 15-16 років посіли друге місце, серед яких був і харків'янин Вадим Майданник. Також серед дівчат 13-14 першість здобула Вікторія Кононенко.

Водночас в індивідуальній гонці на час в гору серед дівчат 15-16 років наступні результати:

• Друге місце - Вікторія Кононенко.

Новини Харкова сьогодні: Харківські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті України з бадмінтону