Харківські підлітки вибороли на чемпіонаті України три медалі

Із 8 по 11 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з бадмінтону U17
15.10.2024, 13:45 Аліна Лісічкіна

Спортсмени із Харківщини вибороли нагороди на чемпіонаті України з бадмінтону.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

За даними каналу, із 8 по 11 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з бадмінтону U17, на якому харківські спортсмени здобули три бронзові медалі.

У чоловічій парній категорії третє місце посіли Роман Каратанов та Ігор Белінський.

Каратанов разом із Софією Бєлобровчук стали бронзовими призерами в змішаній парній категорії.

Бєлобровчук також виборола "бронзу" в жіночій парній категорії разом із Дарʼєю Ніколаєнко з Дніпра.

Довідка. Бадмінтон — спортивна гра, яка проводиться на невеликому майданчику, поділеному сіткою на дві рівні частини. На них розташовуються супротивники, які за допомогою ракетки намагаються перекинути волан (коркова або пластмасова півсфера з пір'яним або нейлоновим обрамленням) через сітку на іншу половину корту так, щоб супротивник не зміг відбити його назад. Бадмінтон — олімпійський вид спорту.

Новини Харків сьогодні: Бійці НГУ з Харківщини вибороли на міжнародних змаганнях 27 медалей