Харківські лучники завоювали призові місця на Кубку України

Харків'яни вибороли на змаганнях срібні та бронзові медалі
18.10.2024, 15:28 Олена Гнатишина
Поділитися

Харківські лучники здобули срібні та бронзові медалі на Кубку України.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Зазначається, що змагання проходили в Чернівцях, де взяли участь 138 спортсменів з 14 областей України та Києва.

В особистій першості серед чоловіків срібним призером став Віктор Рубан, поступившись у фіналі супернику з Чернівеччини Івану Кожакарю. Також Рубан разом з Дар'єю Павліченко посіли друге місце в змаганнях змішаних команд. У фіналі перемогу здобули лучники з Львівської області.

Срібною призеркою стала й Поліна Звєрєва. В особистій першості серед жінок у фіналі вона поступилася спортсменці з Херсонщини Анастасії Павловій.

Бронзова ж медаль дісталася жіночій команді Харківської області. До її складу увійшли Ірина Третьякова, Дар'я Павліченко та Катерина Дубровіна.

Новини Харкова сьогодні: Харків'янка завоювала "бронзу" на чемпіонаті світу з карате