Харків'яни привезли 5 нагород з чемпіонату України з велоспорту та маунтинбайку

Харківські спортсмени відмітилися в усіх видах змагань з маунтинбайку
04.11.2022, 14:32 Віта Дубовик

Харківські спортсмени вдало виступили на чемпіонаті України з велосипедного спорту та маунтинбайку

Про це повідомили у в департаменті сім'ї молоді та спорту харківської міськради, передає "Думка”.

З 30 жовтня по 1 листопада були визначені переможці та призери національних змагань в олімпійському крос-кантрі, велосипедному шорт-треку та перегонах елімінатор.

Спортсмени харківської обласної збірної здобули 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Особливо відзначився Олександр Коняєв. Підопічний заслуженого тренера України Романа Коробова "заїхав” на п’єдестал у кожному виді змагальної програми, виборовши повний комплект нагород.

Отже, переможці, призери, а також ті, хто потрапив у Топ-5 у харківській команді:

1 – місце Федір Єрьомін.

Готували харківських спортсменів до цих змагань їх особисті наставники Роман Коробов, Віктор Водолага, Ігор Гримайло, Олександр Авдєєв та Іван Дрозд.