Харків'янка стала кращою на Кубку світу з біатлону та лижних перегонів

Ляшенко виграла Кубок світу з біатлону та лижних перегонів в індивідуальній гонці
19.12.2022, 12:40 Віта Дубовик
Людмила Ляшенко / фото департамент сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради

Харківська спортсменка Людмила Ляшенко перемогла в індивідуальній гонці на Кубку світу з біатлону та лижних перегонів.

Про це повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

Це вже третя нагорода харківської параспортсменки на цих змаганнях.

На Кубку світу з біатлону та лижних перегонів, який наразі триває у фінському Вуокатті, у класі стоячи знову відзначилася Людмила Ляшенко. В індивідуальній гонці харків’янка здобула золоту медаль.

Загалом у доробку збірної України 19 нагород: 3 золотих, 6 срібних та 10 бронзових.

Нагадаємо, у змаганнях беруть участь спортсмени з 21 країни світу. Команду України представляє 25 біатлоністів з інвалідністю.