Харківський "Металіст 1925" зіграв перенесений через ракетну атаку матч з "Олександрією"

Матч за участю харківської команди завершився шістьма голами

У понеділок, 27 лютого відбувся відкладений матч 6 туру УПЛ між "Олександрією" та "Металістом 1925".

Про це повідомляється на офіційному сайті "Металіста 1925", передає "Думка".

Рахунок у зустрічі відкрив півзахисник "Олександрії" Максим Третьяков. Однак перший тайм закінчився з перевагою харків’ян. У "Металіст 1925" відзначилися голами Ткачук та Бичек.

У другому таймі харківський клуб на 47 хвилині зумів збільшити перевагу за рахунок влучного удару Шершеня. Проте "Олександрія" на 68-й та 81-й хвилині (Третьяков, Кобзар) двічі відзначилася та зрівняла рахунок.

Матч закінчився внічию 3:3. Наразі "Металіст 1925" займає 7 місце у турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги.

Нагадаємо, матч "Металіст 1925” - "Олександрія” мав відбутися 10 жовтня на НСК "Олімпійський” (Київ). Проте цього дня сталася масована ракетна атака. Зокрема постраждали й об’єкти цивільної інфраструктури в Києві.