Харківські рятувальниці виявилися найкращими в Україні

Курсантки харківського вишу виграли чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту
27.03.2023, 15:11 Віта Дубовик

Жіноча збірна команда Національного університету цивільного захисту України стала переможницею національної першості з пожежно-прикладного спорту.

Про це повідомили у департаменті сім'ї молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

За інформацією департаменту, чемпіонати України з пожежно-прикладного спорту серед чоловіків (25 команд) та жінок (20 команд) відбулися 20-25 березня у Чернівцях. Активними учасниками змагань стали чоловіча та жіноча збірні команди Національного університету цивільного захисту України (Харків): жінки посіли перше загальнокомандне місце, чоловіки опинилися на п’ятому.

Відзначимо вагомий внесок у командний результат курсантки 4-го курсу НУЦЗУ Олесі Приймак. Протягом двох змагальних днів дівчина встановила два рекорди України: подолала 100-метрову смугу з перешкодами за 16.67 секунди, а у двоборстві встановила результат 24.25 секунди. Також Олеся стала чемпіонкою України в особистому заліку.