Харківʼяни стали віцечемпіонами України у багатоденній гонці

Харківські шосейники здобули 3 срібні нагороди
11.05.2023, 16:39 Віта Дубовик

Національний командний турнір з велоспорту на шосе у багатоденній гонці відбувся з 5 по 8 травня у місті Біла Церква Київської області.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

У Департаменті розповіли, що за нагороди змагалися майже сто учасників, які визначили переможців та призерів серед еліти, юніорів та в юнацьких категоріях.

Харківські "шосейники" здобули 3 срібні нагороди в складі об’єднаних команд разом з представниками інших областей України.

Призери у харківській обласній збірній в підсумковому протоколі командного чемпіонату України в багатоденній гонці:

Чоловіки:

2 місце – Олександр Полівода у складі об’єднаної команди разом зі спортсменами з Київської, Вінницької та Житомирської областей.

Юніори:

2 місце — Артур Нічволодов, Єгор Целуйко, Федір Єрьомін у складі об’єднаної команди разом зі спортсменами з Донецької та Кіровоградської областей.

Юнаки:

2 місце – Роман Циркунов у складі об’єднаної команди разом зі спортсменами з Донецької та Дніпропетровської областей.

Також відзначимо, що для молодших вікових груп (2009 р.н та молодші) в Білій Церкві окремо відбувся відкритий чемпіонат Київської області з велоспорту на шосе.

У харківській команді найбільш вдало на цих змаганнях виступила Дар’я Соболенко, яка здобула три золоті нагороди (групова і дві гонки з роздільним стартом). Андрій Єфанов став дворазовим бронзовим призером, ще одна бронзова медаль відкритого чемпіонату Київської області на рахунку Поліни Павленко.