Харків’янин став переможцем Кубка Європи з дзюдо

Українські дзюдоїсти здобули на змаганнях у Словенії 13 медалей

Харківський спортсмен Назар Вісков здобув золоту нагороду на Кубку Європи з дзюдо.

Про це повідомили у Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

За інформацією департаменту, загалом українські вибороли в словенському Подчетртеку 13 медалей (4 золотих, 3 срібних і 6 бронзових), посівши перше загальнокомандне місце

Чемпіонами турніру стали: Назар Вісков (60 кг), Каро Марандян (66 кг), Сергій Неботов (73 кг), Станіслав Гунченко (90 кг).

Срібні медалі завоювали: Вадим Чернов (66 кг), Ігор Цуркан (81 кг), Анастасія Антіпіна (63 кг).

Бронзові нагороди здобули: Денис Тупицький (60 кг), Олександр Кошляк (73 кг), Данило Гуцол (100 кг), Алєксєй Моісєєв (100 кг), Анастасія Суперсон (48 кг), Христина Гоман (78 кг).