Балаклійський спортсмен привіз з Фінляндії 4 золоті медалі

Тренер з веслування з Харківщини вдало виступив на Європейських іграх майстрів
14.07.2023, 13:39 Віта Дубовик

В Тампере (Фінляндія) завершилися Європейські ігри майстрів (European Masters Games 2023) з веслування

Про це повідомили у Балаклійській міській військовій адміністрації, передає "Думка”.

За інформацією МВА, українські спортсмени завоювали велику кількість медалей. В списку переможців змагань є і тренер-викладач з веслування Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи - Володимир Мартиненко.

Він показав справжню майстерність веслування на байдарках-четвірках в дистанції 200, 500 і 1000 метрів - отримав три золоті медалі, а також отримав золото на байдарках-двійках в дистанції 5000 метрів. 4 золотих медалі попрямували до міста Балаклія.