Харківські боксери привезли 5 нагород з Всеукраїнської Гімназіади

Харків'яни здобули 1 золоту і 4 бронзові медалі Всеукраїнської Гімназіади з боксу
18.07.2023, 16:28 Віта Дубовик

З 10 по 15 липня в місті Умань відбулася Всеукраїнська Гімназіада з боксу, на якій спортсмени Харківської області здобули одну золоту та чотири бронзові медалі.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОВА, передає "Думка”.

За інформацією управління, в змаганнях взяли участь 350 спортсменів з усієї країни.

У ваговій категорії до 70 кг серед дівчат переможницею стала харків'янка Віталіна Пархомова.

Бронзові медалі здобули: Давид Клименко (вагова до 50 кг), Микита Давидянц (вагова до 54 кг), Максим Гусев (вагова до 57 кг) та Назар Чуйко (вагова до 70 кг).

За підсумками змагань Віталіна Пархомова в складі збірної команди України боротиметься за медалі Всесвітньої Гімназіади, яка в серпні цього року відбудеться в Бразилії.