Чемпіонат світу з параплавання: Харків'яни здобули три "бронзи"

Українська збірна завоювала вже 40 медалей
07.08.2023, 11:15 Віта Дубовик
Данило Семенихин / Фото: департамент сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради

Троє харківських плавців показали гарний результат на чемпіонаті світу-2023 з параплавання, який триває в британському Манчестері.

Про це повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка”.

У пʼятий змагальний день, 5 серпня, збірна України здобула 14 нагород чемпіонату світу з параплавання. На рахунку харківʼян 3 бронзи: Данило Семенихін відзначився на дистанції 100 м брасом (клас SB5), Максим Веракса – на дистанції 100 м вільним стилем (клас S12), Михайло Сербін – на дистанції 100 м вільним стилем (клас S11).

Вже другий світовий рекорд на цьому чемпіонаті світу підкорився Данилові Чуфарову з Маріуполя. Українець перевершив досягнення Роґіра Дорсмана, пропливши 200 метрів комплексним стилем у класі SM11 (серед спортсменів із порушеннями зору) за 2:18.16 хвилини та скинувши з попереднього рекорду 0.31 секунди. Сам нідерландець фінішував другим, а трійку призерів замкнув інший українець, харківʼянин Михайло Сербін.

Нагадаємо, 11-й чемпіонат світу з паралімпійського плавання зібрав 538 спортсменів із 67 країн світу. Україну на цьому спортивному форумі представляє 42 спортсмени: 22 - з ураженнями опорно-рухового апарату, 18 з порушеннями зору та 2 - з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

У підсумку п’яти змагальних днів у доробку синьо-жовтих 40 нагород: 14 золотих, 12 срібних, 14 бронзових, а також 6 світових рекордів і 2 рекорди Європи.