Харківські спортсмени здобули 10 медалей на змаганнях із шорт-треку

Спортсмени Харківської області здобули 3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі

Спортсмени Харківської області посіли призові місця на міжнародних змаганнях з шорт-треку

Про це повідомили в пресслужбі Харківської ОВА, передає "Думка".

Як розповіли в ОВА, змагання з шорт-треку "Stez Cup" проходили 1 та 2 вересня у словацькому місті Спішска-Нова-Вес. Спортсмени Харківської області здобули 3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Двічі на найвищий щабель п’єдесталу пошани підіймалася Світлана Репецька. Вона перемогла на дистанціях 1000 м та 1500 м.

Ще одну золоту медаль Україні та Харківщині приніс Данило Федоренко на дистанції 1500 м. Крім того, на його рахунку були срібні нагороди на дистанціях 500 м та 1000 м.

Срібною призеркою змагань також стала Катерина Моісеєва на дистанції 333 м та здобула бронзову медаль на дистанції 777 м.

Треті місця також посіли Данііл Бергін, Ростислав Леонтенко і Мирослава Селюкова.

Довідка. Шорт-трек — зимовий олімпійський вид спорту, змагання з бігу на ковзанах на хокейному майданчику. На відміну від бігу на ковзанах на великих ковзанках, де спортсмени виходять на дистанцію парами, в шорт-треку одночасно стартує кілька ковзанярів. Доріжка для шорт-треку овальної форми, довжиною 111,12 м. Сама ковзанка повинна мати розміри 60 на 30 м, що збігається із розмірами хокейного майданчика європейського типу.