Харківський борець став віцечемпіоном світу

Харківський борець Михайло Вишнивецький здобув срібло молодіжного чемпіонату світу зі спортивної боротьби (U23)

Харківський спортсмен Михайло Вишнивецький здобув срібло першості світу з греко-римської боротьби.

Про це повідомили в Департаменті сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради, передає "Думка".

Як розповіли в департаменті, молодіжний чемпіонат світу зі спортивної боротьби (U23) завершився в Тирані (Албанія).

Заключний день змагань приніс збірній України з греко-римської боротьби другу нагороду.

Срібним призером у ваговій категорії до 130 кг став Михайло Вишнивецький.

Харківський борець на шляху до фіналу виграв сутички у Парвеша з Індії, грека Апостолоса Панагіотіса Ціоволоса та азербайджанця Сархана Маммадова.

У вирішальному поєдинку Вишнивецький поступився Мугаммету Гамзі Бакіру з Туреччини (3:5).