Харківські борчині показали високі результати на чемпіонаті Європи

Харківські спортсменки вибороли золоту та срібну медалі
23.07.2024, 13:15 Аліна Лісічкіна

Харківʼянка Дар’я Константинова здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи серед юніорів з пляжної боротьби.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

За даними каналу, чемпіонат відбувся в румунському місті Тімішоара.

Чемпіонкою Європи в ваговій категорії понад 70 кг стала Дар’я Константинова, здолавши двох суперниць із Румунії та представницю Греції.

Ще одна харківська спортсменка Алевтина Ляшенко здобула срібну медаль у вазі до 50 кг. На шляху до медалі вона здолала суперниць із Греції, Франції та Румунії, але у фіналі поступилася борчині із Румунії.

За підсумками змагань в командному заліку українські спортсменки посіли друге місце.

Довідка. Пляжна боротьба - це неолімпійський вид спорту, спортивне єдиноборство, вид боротьби, в якому спортсмени, чоловіки та жінки, змагаються всередині зони змагань (кола для пляжної боротьби) діаметром 7 м протягом 3 хвилин. Поєдинок ведеться до 3 балів. Пляжна боротьба практикується лише в положенні стоячи. Використання ніг допускається в усіх діях.

Новини Харкова сьогодні: Харків'янка перемогла на Кубку України з легкої атлетики