Харків'яни вибороли перемогу на міжнародному турнірі з боксу

Одного з харківських спортсменів визнали кращим боксером змагань
10.09.2024, 17:45 Олена Гнатишина

Спортсмени із Харкова вибороли "золото" та "срібло" на міжнародному турнірі з боксу.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Відомо, що змагання проходили з 4 по 7 вересня у Румунії. Там переможцем у ваговій категорії до 71 кг став Юрій Захарєєв, якого визнали й кращим боксером змагань. Водночас друге місце у вазі до 80 кг здобув Матвій Ражба. А ще один харківський боксер Даниїл Дрижак зупинився в кроці від нагород, посівши у ваговій категорії до 63,5 кг п'яте місце.

Загалом українські боксери здобули три золоті, шість срібних та чотири бронзових медалей. Також Захарєєв та Ражба в складі збірної команди України до 22 років візьмуть участь у чемпіонаті Європи, який у жовтні 2024 року пройде в Болгарії.

Новини Харкова сьогодні: Харків'яни вибороли призові місця на чемпіонаті світу із сумо