Харківський студент виборов нагороди на Кубку світу з авіамодельного спорту

Харків'янин виборов перше, третє та четверте місця
12.09.2024, 17:45 Олена Гнатишина

Студент із Харкова став призером Кубка світу з авіамодельного спорту.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Відомо, що 7 та 8 вересня у болгарському містечку Вілчітран відбулися два етапи Кубка світу з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі F1) - BULGARIA CUP та MEMORIAL WORLD CUP NIKOLAY NIKOLOV. Кращі авіатори з дев'яти країн Європи зійшлися у спортивній боротьбі.

Студент групи 110 Олексій Косило став кращим у класі F1A серед юніорів, де виборов перше місце, а серед дорослих спортсменів - четверте місце. У класі F1B Косило завоював "бронзу".

Зазначається, що хлопець є студентом факультету Літакобудування Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського "Харківській авіаційний інститут". Він входить до складу Національної збірної України з авіамодельного спорту, яка у серпні на чемпіонаті Світу в Македонії посіла третє місце.

Новини Харкова сьогодні: Харків'яни вибороли медалі на міжнародних змаганнях із велоспорту