Харків'яни вибороли медалі на міжнародних змаганнях із велоспорту

Харківські спортсмени принесли в скарбницю України чимало нагород
11.09.2024, 15:43 Олена Гнатишина

Спортсмени із Харкова та області стали призерами міжнародних змагань із велоспорту на треку.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Відомо, що з 6 по 8 серпня у французькому Ліоні відбулися міжнародні рейтингові змагання з велоспорту на треку "13e Edition du Pignon Fixe Lyonnais". Загалом харківські спортсмени завоювали дві золоті, три срібні та три бронзові нагороди.

Так, Алла Білецька стала переможницею в дисципліні кейрин серед жінок, а також посіла третє місце в спринті серед молоді (U-23). Ще одну золоту медаль Україні принесла Софія Ковтун, яка перемогла у кейрині серед юніорок.

Водночас Богдан Данильчук в змаганнях серед молоді виборов "срібло" в кейрині та "бронзу" в спринті. А Валентин Варгаракін став срібним призером в кейрині та бронзовим у спринті в змаганнях серед юніорів. Серед чоловіків друге місце в спринті посів Владислав Денисенко.

Новини Харкова сьогодні: Харків'яни вибороли перемогу на міжнародному турнірі з боксу