Харківський фехтувальник став бронзовим призером міжнародних змагань

Харківську область представляли двоє спортсменів
08.10.2024, 17:45 Олена Гнатишина

Фехтувальник із Харкова Андрій Опанасенко виборов бронзову медаль міжнародного турніру.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Зазначається, що Опанасенко виборов "бронзу" міжнародного турніру з фехтування на шпагах серії "Satellite FIE", який 5 та 6 жовтня проходив у Швейцарії. Змагання зібрали понад 150 учасників з 28 країн світу.

В особистих змаганнях серед чоловіків Опанасенко виграв п'ять з шести поєдинків у групі, а потім успішно дійшов до півфіналу. На цьому етапі його суперником встав Гергей Ковач з Угорщини, який переміг харків'янина із рахунком 15:10 та в підсумку здобув золоту медаль.

Водночас ще один харківський фехтувальник Роман Свічкар зупинився в кроці від медалі, поступившись у чвертьфіналі швейцарцю Яну Грі, який став срібним призером змагань.

Новини Харкова сьогодні: Харківські ковзанярі на міжнародних змаганнях здобули 5 медалей