Харків'яни вибороли близько сотні медалей на змаганнях із кікбоксингу

Серед цього числа харківські кікбоксери вибороли 36 золотих медалей
09.10.2024, 17:45 Олена Гнатишина
Поділитися

Харківські кікбоксери вибороли майже 90 медалей на національних змаганнях.

Про це повідомляють у Telegram-каналі KHARKIV SPORT CITY, передає "Думка".

Зазначається, з 3 по 6 жовтня у Хмельницькому відбувся Кубок України та Всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO. Там харківські спортсмени здобули 85 медалей, зокрема 36 золотих.

Участь в Кубку України взяли понад 200 кікбоксерів з 18 областей та столиці. Загалом збірна Харківщини посіла друге загальнокомандне місце, виборовши 16 золотих, 14 срібних та 7 бронзових медалей.

Своєю чергою, Всеукраїнські змагання зібрали майже 400 учасників з 16 регіонів країни. Там юні харківські кікбоксери здобули 20 золотих, 12 срібних та 16 бронзових нагород, де в результаті спортсмени клубу "Аdrenaline" посіли третє командне місце.

Новини Харкова сьогодні: Харківські ковзанярі на міжнародних змаганнях здобули 5 медалей