Куп'янськ
Окупанти обстріляли Куп'янськ і околиці Чугуєва, тривають пожежі – ДСНС
У Харківській області сталося 5 пожеж, спричинених ворожими обстрілами у Чугуївському та Куп’янському районах
21.04.2025, 07:45
На Харківщині ворог, попри оголошене перемир'я, не припиняв бойових дій – Генштаб
У Харківській області ворог атакував на Куп'янському напрямку
21.04.2025, 07:39
Окупанти під час "перемир'я" спалили половину п'ятиповерхівки на Харківщині: Кадри з місця
У Харківській області ворог обстріляв житловий будинок
21.04.2025, 07:27
Генштаб повідомив про ситуацію на фронті у Харківській області
Протягом неділі окупанти не вели активних дій на Харківщині
20.04.2025, 16:22
Кіт, який зник після обстрілу в Куп'янську, знайшовся за 150 км від дому
На Харківщині знайшовся кіт, який зник кілька місяців тому під час російського обстрілу
20.04.2025, 14:51
По Куп'янському району випустили 16 авіабомб протягом дня - Синєгубов
У Харкові ніч минула спокійно
20.04.2025, 12:38
Будинки зруйновані вщент, пожежа, поранена: З'явилися світлини авіанальоту на Куп'янськ
Окупанти зруйнували КАБами будинки у Куп'янську Харківської області
20.04.2025, 09:02
Загарбники спричинили дві лісові пожежі на Харківщині: Що відомо
У Харківській області росіяни обстрілювали лісові масиви
20.04.2025, 08:40
На Харківщині за минулу добу відбили 9 російських штурмів (КАРТА)
У Харківській області тривають бойові дії на півночі та сході регіону
20.04.2025, 08:33
Росія протягом доби тричі атакувала КАБами Куп'янськ: Є постраждалі
На Харківщині внаслідок російських атак постраждало 3 людини
20.04.2025, 08:29
Харківський фанат "Дембель": Футбольним клубом "Металіст" керує Євген Красніков
23.07.2026
Офіцер ПБС "Кракен" позивний "Рубль": Middle Strike створив ефект сніжного кому, який іде тільки з нарощенням
13.07.2026
Представниця "Порятунку тварин" Олена Донець: Іноземці приїздять до Харкова, щоб забрати покинутих тварин
10.07.2026