Харківська синхроністка завоювала чергове золото на чемпіонаті Європи

Вже третю нагороду на чемпіонаті Європи по синхронному плаванню отримала плавчиня з Харкова
01.07.2022, 17:20 Думка
Дар'я Мошинська. Фото з Facebook

Харків'янка Дар'я Мошинська здобула чергову золоту медаль на чемпіонаті Європи з синхронного плавання серед юніорів, що проходить в Аліканті (Іспанія).

Про це повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, передає "Думка”.

Харківська синхроністка набрала 87.7529 бала і стала найкращою у технічному соло.

На цих змаганнях це вже третя нагорода Мошинської. Раніше Дар’я разом з іншою харківською синхроністкою - Анастасією Шмоніною - здобула перемогу в технічному та довільному дуетах.

Харківська синхроністка Дар'я Мошинська

Харків'янка Дар'я Мошинська у віці 14 років стала наймолодшою українською призеркою чемпіонату світу з водних видів спорту. Раніше цей рекорд належав плавчихі Яні Клочковій, яка у 1998 році у віці 15 років виграла срібло на дистанції 400 м комплексом.

Як повідомляла "Думка”, вчора, 30 червня, харків’янки у складі української футбольної збірної обіграли Угорщину.

Читати також: Харків’янка Марина Литовченко завоювала "золото” на змаганнях з паралімпійського тенісу